ЧОМУСИКИ

до 6 років

дитина підготується до школи та буде впевнена в собі

отримає навички комунікації

навчиться творчо мислити

здобуде базові знання про світ

Дитячий садок (3-6 років)

Щодня у дітей виникає безліч запитань. Чому? Як? Навіщо?

Наш курс для наймолодших чомучок допоможе відкрити чимало таємниць.

На заняттях діти пізнаватимуть світ, мандруватимуть різними континентами і навіть епохами – від динозаврів до космосу. Відкриють фантастичний світ казок. І спробують себе у різних професіях.

Наші вихователі використовують сучасні та ефективні методики, які допомагають дітям розвиватися гармонійно на різнобічно. На дітей чекають яскраві майстер-класи і творчі заняття!

Діти вчитимуться читати і рахувати за допомогою інтерактивних вправ із захопливими сюжетами, а також настільних та рухливих ігор. Для розвитку мозку ми підготували ребуси, головоломки і квести. Через гру дітки навчатимуться спілкуватися і взаємодіяти з іншими. А використовуючи спеціально розроблені дидактичні матеріали та навчальні конструктори – розвиватимуть дрібну моторику.

Кожен день Ваших діток очікують нові відкриття, позитивні емоції та спілкування. А також:
➡️ весела зарядка;
➡️ дитяча йога;
➡️ ліплення з глини;
➡️ мистецтво;
➡️ шумовий оркестр;
➡️ англійська;
➡️ гурток з науки під час якого кожен спробує себе у ролі дослідника.

У нас смачні перекуси і все необхідне, щоб дітям було цікаво і комфортно.⚔ територія під охороною.

У групі - до 10 дітей, з якими працює двоє дорослих.

Садок неповного дня працює щодня з 9:00-13:00, або ж з 14:00-18:00

Підготовка до школи (5-6 років)

Цей курс допоможе дитині легко адаптуватися до навчання у школі. На заняттях діти вчаться бути самостійними і впевненими. Легко набувають комунікативних навичок, висловлюють власні думки та аргументують їх.

На заняттях панує атмосфера підтримки та взаємодопомоги. Навчання відбувається через гру, а тому діти легко схоплюють навчальний матеріал і самі хочуть вчитися.

За допомогою інтерактивних ігрових ресурсів майбутні першокласники знайомляться з буквами й цифрами, розв'язують математичні та логічні задачки. Крім того, розгадують цікаві ребуси та головоломки, розвивають кмітливість і мовлення, навчаються читати та вправляються у каліграфії. У цьому їм допомагають дидактичні навчальні ігри, матеріали на магнітній основі, конструктори, із яких діти можуть самі створити діючий механізм чи побудувати лабіринт.

За час навчального курсу ми вивчимо
➡️ математику;
➡️ логіку;
➡️ граматику;
➡️ читання та розвиток зв'язного мовлення;
➡️ підготуємо руку до письма.
І все в ігровій формі та з допомогою турботливих викладачів

Крута наука (4-6 років)

Це – найперша сходинка курсу «Крута наука». Завдяки йому юні дослідники знайомляться з нашою планетою та її мешканцями, з флорою та фауною, вивчають навколишній світ через призму добре відомих та ще не знайомих явищ.

Наука – це не набір нудних формул, а захопливе заняття. Ми знаємо, як зацікавити допитливих малюків та підтримати щирий інтерес до пізнання. Тому наших заняттях ми проводимо яскраві досліди! Вони допомагають вивчити на практиці різноманітні фізичні та хімічні явища та зрозуміти їх природу.

Наші вчителі вміють цікаво та доступно пояснювати. І діти щоразу будуть відкривати для себе величезний і неймовірний світ науки.

Курс готує дітей до вивчення фізики і хімії у школі. Завдяки новим знанням вони будуть почуватися впевнено, вчитимуться любити і цінувати все живе, дбати про планету.


Ассистент