ДОСЛІДНИКИ

до 10 років

дитина здобуде знання з основ фізики, хімії, біології

проведе 200 практичних експериментів

реалізує та презентує власний науковий проект

навчиться берегти природу та піклуватися про майбутнє планети

Крута наука (7-9 років)

Це – інтегрований курс з основ хімії, фізики астрономії, науки про Землю та біології для дітей і сучасних батьків. Наші педагоги допоможуть зацікавити учнів, навчать на практиці застосовувати знання.

Юні дослідники зануряться у світ експериментальної науки – і проведуть 200 експериментів у рамках курсу! Робитимуть цікаві відкриття, втілюватимуть в життя власні винаходи та реалізують науковий проект.

Навчальний курс «Крута наука» покликаний допомогти юному поколінню знайти «свою стихію» у світі майбутнього.

Наші вихователі використовують сучасні та ефективні методики, які допомагають дітям розвиватися гармонійно на різнобічно. На дітей чекають яскраві майстер-класи і творчі заняття!

На заняттях діти будуть пізнавати, творити, розвиватися. Братимуть участь у іграх на командоутворення, де кожна команда – це дружний колектив, здатний змінити майбутнє планети.

Програмування на Lego (6-9 років)

На цьому курсі діти конструюють і програмують роботів, створюють наукові проекти, дізнаються про новітні технології, досліджують космічний простір.

Упродовж цього курсу діти вивчають основи механіки, математики та програмування. Основне завдання курсу — зацікавити дітей вивченням математики, навчити шукати та пояснювати власні рішення, розвинути навички логічного мислення та аналізу.

Заняття тривають годину. За цей час юні програмісти створюють робота за допомогою набору LEGO WeDo 2.0, програмують його, тестують програмні та функціональні покращення свого творіння. На заняттях діти братимуть участь у іграх на командоутворення, де кожна команда – це дружний колектив.

Дитяча йога (6-10 років)

Йога для дітей - це не просто гімнастика для тіла, це інструмент для розвитку дитини, створений тисячоліття тому.

Такі заняття для дітей дають можливість направляти їхню енергію на розвиток розуму, пам'яті, слуху, зору, вміння концентруватися тощо.

В цьому і є найбільше перевага йоги - вона активізовує і перерозподіляє в тілі власні енергії людини.

Усі вправи виконуються плавно. Опинившись в незручній позі, можна зняти зайву напругу за допомогою дихання та розслаблення.

Для дітей цей вид навантаження - один з найкращих: дитину-меланхоліка йога розворушить, а гіперактивну - заспокоїть.Що відбувається з дитиною в процесі практики йоги?
• розвивається координація, гнучкість
• зміцнюються внутрішні органи
• підвищується імунітет, опірність до захворювань
• покращується постава
• знижується ризик розвитку сколіозу
• дитина стає більш спокійною і сконцентрованішою
• набуває відчуття внутрішньої гармонії та емоційної рівноваги
• стає більш дисциплінованішою, а тому – успішною у навчанні.

Заняття у групі до 8 дітей відбуваються двічі на тиждень та тривають 1 годину.


Ассистент